پنج شنبه - 7 مرداد - 1400
|
2021 - Jul - 29
|
RSS
|
تبلیغات
|
تماس با ما

لیگ اروپا

فینال
چهارشنبه 5 خرداد 1400
ویارئال1(11) - (10)1منچستریونایتد23:30
نیمه نهایی
پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400
منچستریونایتد6 - 2آاس رم23:30
ویارئال2 - 1آرسنال23:30
پنجشنبه 16 ارديبهشت 1400
آاس رم3 - 2منچستریونایتد23:30
آرسنال0 - 0ویارئال23:30
یک چهارم نهایی
پنجشنبه 19 فروردین 1400
گرانادا0 - 2منچستریونایتد23:30
آرسنال1 - 1اسلاویا پراگ23:30
آژاکس1 - 2آاس رم23:30
دیناموزاگرب0 - 1ویارئال23:30
پنجشنبه 26 فروردین 1400
منچستریونایتد 2 - 0گرانادا23:30
اسلاویا پراگ 0 - 4آرسنال23:30
آاس رم 1 - 1آژاکس23:30
ویارئال 2 - 1دیناموزاگرب23:30
یک هشتم نهایی
پنجشنبه 21 اسفند 1399
آژاکس3 - 0یانگ بویز23:30
دیناموکیف 0 - 2ویارئال23:30
آاس رم3 - 0شاختار23:30
المپیاکوس1 - 3آرسنال23:30
دیناموزاگرب2 - 0تاتنهام23:30
منچستریونایتد1 - 1آث میلان23:30
اسلاویا پراگ1 - 1گلاسکو رنجرز23:30
گرانادا2 - 0مولده23:30
پنجشنبه 28 اسفند 1399
یانگ بویز0 - 2آژاکس23:30
ویارئال2 - 0دیناموکیف 23:30
شاختار1 - 2آاس رم23:30
آرسنال0 - 1المپیاکوس23:30
تاتنهام0 - 0دیناموزاگرب23:30
آث میلان0 - 1منچستریونایتد23:30
گلاسکو رنجرز0 - 2اسلاویا پراگ23:30
مولده2 - 1گرانادا23:30
يک شانزدهم نهایی
پنجشنبه 30 بهمن 1399
ولفسبرگر1 - 4تاتنهام23:30
رئال‌سوسیداد0 - 4منچستریونایتد23:30
بنفیکا1 - 1آرسنال23:30
ستاره سرخ بلگراد2 - 2آث میلان23:30
اسلاویا پراگ0 - 0لسترسیتی23:30
براگا0 - 2آاس رم23:30
گرانادا2 - 0ناپولی23:30
انتورپ3 - 4گلاسکو رنجرز23:30
دیناموکیف 1 - 1کلوب بروژ23:30
سالزبورگ0 - 2ویارئال23:30
کراسنودار2 - 3دیناموزاگرب23:30
لیل1 - 2آژاکس23:30
المپیاکوس4 - 2آیندهوون23:30
مولده3 - 3هافن هایم23:30
یانگ بویز4 - 3بایرلورکوزن23:30
چهارشنبه 6 اسفند 1399
تاتنهام4 - 0ولفسبرگر20:30
پنجشنبه 7 اسفند 1399
آث میلان1 - 1ستاره سرخ بلگراد23:30
آژاکس2 - 1لیل23:30
آرسنال3 - 2بنفیکا23:30
آاس رم3 - 1براگا23:30
کلوب بروژ0 - 1دیناموکیف 23:30
دیناموزاگرب1 - 0کراسنودار23:30
هافن هایم0 - 2مولده23:30
لسترسیتی0 - 2اسلاویا پراگ23:30
بایرلورکوزن0 - 2یانگ بویز23:30
منچستریونایتد0 - 0رئال‌سوسیداد23:30
ناپولی2 - 1گرانادا23:30
آیندهوون2 - 1المپیاکوس23:30
گلاسکو رنجرز5 - 2انتورپ23:30
ویارئال2 - 1سالزبورگ23:30
جدول گروه A
 تیمبازیهاامتیاز
1آاس رم613
2یانگ بویز610
3زسکا صوفیه65
4کلوژ65
جدول گروه B
 تیمبازیهاامتیاز
1آرسنال618
2مولده610
3راپید وین67
4دانداک60
جدول گروه C
 تیمبازیهاامتیاز
1بایرلورکوزن615
2اسلاویا پراگ612
3هاپوئل66
4نیس63
جدول گروه D
 تیمبازیهاامتیاز
1گلاسکو رنجرز614
2بنفیکا612
3استاندارد لیژ64
4لخ پوزنان63
جدول گروه E
 تیمبازیهاامتیاز
1آیندهوون612
2گرانادا611
3پائوک66
4اومونیا64
جدول گروه F
 تیمبازیهاامتیاز
1ناپولی611
2رئال‌سوسیداد69
3آلکمار68
4ریه کا64
جدول گروه G
 تیمبازیهاامتیاز
1لسترسیتی613
2براگا613
3زوریا66
4آ ا ک آتن63
جدول گروه H
 تیمبازیهاامتیاز
1آث میلان613
2لیل611
3اسپارتا پراگ66
4سلتیک64
جدول گروه I
 تیمبازیهاامتیاز
1ویارئال513
2مکابی611
3سیواس‌اسپور66
4قره باغ51
جدول گروه J
 تیمبازیهاامتیاز
1تاتنهام613
2انتورپ612
3لاسک610
4لودوگورتس60
جدول گروه K
 تیمبازیهاامتیاز
1دیناموزاگرب614
2ولفسبرگر610
3فاینورد65
4زسکامسکو63
جدول گروه L
 تیمبازیهاامتیاز
1هافن هایم616
2ستاره سرخ بلگراد611
3اسلووان لیبرچ67
4خنت60